Переглядів: 756

Декада нашої комедії

Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.Василька завершує 89-й сезон культурно-просвітницькою соціальною акцією «Українська комедія на сцені».

У першій декаді липня васильківці запропонували театралам вісім вистав за п’єсами українських авторів — як класичними, так і сучасними. Вартість квитка на кожну з постановок — одна гривня.

У глядачів уже була нагода переглянути яскраві комедії «Сватання на Гончарівці» (1 липня), «Норовливий» (2 липня), «Запорожець за Дунаєм» (3 липня), «За двома зайцями» (4 липня). Сьогодні, 5 липня, васильків ці запрошують на «Ранок ділової людини», завтра, 6 липня, — «Ревізор», 8 липня — «Сорочинський ярмарок» i 9 липня — «Місто мого дитинства».

— Цього липня, на жаль, не відбудуться традиційні гастролі Українського театру в районах області, де ми грали наші комедії для місцевого глядача. Тому ми вирішили запросити публіку до себе — на декаду української комедії. Тут і Квітка-Основ’яненко, і Гоголь, і Старицький… А завершуємо ми акцію і водночас сезон історією про наше рідне місто, про Одесу — комедією «Місто мого дитинства» за п’єсою Голубенка, Сущенка і Хаіта, — розповів художній керівник театру, народний артист України Ігор Равицький. — Сенс цієї акції в тому, щоб якомога більше людей, які не мають можливості потрапити на вистави, подивилися вісім наших кращих комедій. Нам хотілося у цей нелегкий час завершити сезон з посмішкою. Можливо, потім будуть інші акції, наприклад, «Трагедія на українській сцені», а поки що за-прошуємо в Український театр на українські комедії.

Культурно-просвітницька акція «Українська комедія на сцені» проходить за підтримки Одеської облдержадміністрації. Будь-який квиток на кожну з вистав акції коштує, як уже мовилося, одну гривню. Квитки можна придбати в касі театру по вул. Пастера, 15. Тел. 723-89-77.

«Українська комедія на сцені» — це фінальний акорд акції «Українська класика на сцені», що тривала весь 89-й сезон і привернула значну увагу глядачів. Починаючи з жовтня 2013-го щомісяця на сцені Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька йшли вистави за класичними творами українських авторів — від «За двома зайцями» за однойменною п’єсою М. Старицького до «Щастя поруч» за п’єсою І. Франка «Украдене щастя». Загалом вистави подивилися майже вісім тисяч глядачів.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net