Переглядів: 738

Найкраща допомога – інвестиції

/_f/2014/045.jpg У неділю офіційний уповноважений Держдепартаменту у справах Європи і Євразії, заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд, після участі в інавгурації Президента України Петра Порошенка 7 червня в Києві відвідала Одесу.

З нашим містом її пов’язують дві обставини. По-перше, родинне коріння — бабуся і дідусь Вікторії Нуланд виїхали в Америку на початку ХХ століття з сусідньої Бессарабії. А по-друге, в 1982 році, коли Вікторії було 18, вона, захоплюючись російською класичною літературою й прагнучи опинитися в ро-сійськомовному середовищі, працювала за міжнародним обміном вожатою в дитячому таборі «Молода гвардія». І тому своє спілкування з Одесою відомий американський політик почала не з представників влади, а з муніципальної дитячої спортивно-оздоровчої бази «Вікторія», де зараз відпочивають 280 одеських дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. У подарунок їм Вікторія Нуланд привезла три ящики спортивних м’ячів особливої міцності, спе-ціально призначених для ігор на вуличних майданчиках.

А в другій половині дня вона поспілкувалася з ке-рівництвом міста та області в Одеській облдержадміністрації. У цій зустрічі взяв участь також голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський. Обговорювалася ціла низка питань щодо ситуації в Україні загалом і в одеському регіоні зокрема. Вікторію Нуланд цікавили плани подальшого розвитку Одещини, те, як місцева влада збирається боротися з корупцією і чим у цьому може допомогти центральна влада.

На думку голови Одеської ОДА Ігоря Палиці, головним у вирішенні цього питання має стати політична воля влади і її бажання викорінити весь негатив, що накопичувався в останні роки. Він також висловив упевненість у тому, що він і його команда зможе побороти корупцію на місцевому рівні. В одеському регіоні зараз створюється система відкритого діалогу між владою та представниками бізнесу. Це робиться для того, щоб можна було дізнаватися про тих чиновників, які хочуть займатися корупційними схемами. Як наголосив Ігор Палиця, економічно Одещина дуже цікава і має великі можливості, тому великою допомогою від європейських держав і США будуть інвестиції. Регіон готовий створювати інвестиційні програми і виконувати їх.

Пані Нуланд підтвердила підтримку з боку США позитивних змін в Україні і того, що влада концентрує свої зусилля на стабілізації обстановки в країні, особливо на сході. А ще заступник державного секретаря США повідомила про підготовку візиту місії американських інвесторів, який має відбутися восени цього року.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.
НА ЗНІМКУ: Вікторія Нуланд у муніципальній дитячій спортивно-оздоровчій базі «Вікторія».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net