Переглядів: 841

Спасибі за здоров’я, спасибі за життя

Громада Одещини вітає людей у білих халатах із профе-сійним святом — Днем медичного працівника. Ті, хто щодня рятує життя, цілодобово несе вахту в медичних закладах та в службі швидкої допомоги, приймають слова подяки за високу фаховість, добросовісний труд і відданість професії.

Наші медики героїчно проявили себе під час трагічних подій 2 травня цього року. Часто ризикуючи власним життям, вони надавали першу медичну допомогу постраждалим у конфлікті, доставляли їх до лікарень. Того дня працювало 20 бригад хірургів. Спішно були розгорнуті резервні госпітальні ліжка. Навіть міжнародна спільнота відзначила чітку й злагоджену роботу наших лікарів. Причому кинулися рятувати людей як державні профільні заклади, так і приватні. Дехто з постраждалих ще й до сьогодні перебуває на лікарняному ліжку, під опікою фахівців.

У стінах Театру музичної комедії пройшов святковий вечір до Дня медичного працівника з урочистою частиною та концертом, а в обласній державній адміністрації віншували кращих із кращих.

Заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Калинчук від імені голови ОДА Ігоря Палиці привітав усіх запрошених зі святом та нагородив цінними подарунками й почесними грамотами.

За самовідданні дії, проявлені при рятуванні постраждалих у трагічних подіях 2 травня в Одесі, та високопрофесійне виконання службових обов’язків при наданні допомоги були нагороджені кілька десятків медиків: від молодшої медсестри до головного лікаря.

Відзнак удостоєні: Василь Чеглатонєв, лікар станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги, завідувач оперативним відділом Одеської міської станції медичної допомоги; Наталя Вещева, лікар бригади медичної допомоги ТОВ «INTO SANA»; Сергій Войтенко, молодший медичний операційний брат Одеської міської клінічної лікарні №1; Олексій Прокоф’єв, лікар служби екстреної невідкладної медичної допомоги клініки Святої Катерини; Едуард Хорошун, начальник клініки невідкладної та ендоскопічної хірургії Військово-медичного клінічного центу Південного регіону, полковник медичної служби та десятки інших фахівців.

Сергій Калинчук подякував усім медичним працівникам за плідну працю, яку вони виконують кожного дня, а особливо за героїзм, проявлений ними під час рятування постраждалих внаслідок зіткнень 2 травня в Одесі. «Це жахлива трагедія для нашого міста. У той день і ніч я своїми очима бачив ту роботу, яку виконували наші лікарі. Можу сказати, що це був героїчний подвиг. Так, як спрацювали наші лікарі, — це ще один доказ того, що наші медики — це еліта суспільства. Того дня ми всі об’єдналися, незважаючи на те, під чиїм управлінням ми працюємо, в якій формі власності. Хочу подякувати тим хлопцям, які працювали на Грецькій площі та на Куликовому полі, вони, ризикуючи своїм життям, рятували людей», — сказав Сергій Калинчук.

Заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов у святковій обстановці вручив групі медиків почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки від депутатського корпусу. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника відзначені: Анатолій Волощук, головний лікар Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я; Володимир Гавдзинський, завідуючий фельдшерсько-акушерським пунктом села Арчепитівка Люба-шівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги; Любов Іванова, медична сестра Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини; Людмила Шептуха, завідуюча пологово-гінеколо-гічним відділенням Балтської цент-ральної районної лікарні; Анатолій Чернов, завідуючий хірургічним відділенням Фрунзівської центральної районної лікарні; Майя Ющенко, помічник лікаря-гігієніста Татарбунарського міжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби в Одеській області, інші спеціалісти.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net