Переглядів: 1081

Про вибори і кадрові питання

В Одеській області 11 виборчих округів, 1444 виборчі дільниці. Кожну виборчу дільницю охоронятимуть двоє міліціонерів У резерві залишиться ще тисяча співробітників міліції, які будуть мобільними, — в їхнє розпорядження буде передано 38 автобусів. До забезпечення порядку в день виборів будуть задіяні також громадські організації та охоронні структури. Про це на спільній прес-конференції голови облдержадміністрації Ігоря Палиці, новопризначеного прокурора Миколи Стоянова повідомив начальник облуправління МВС Іван Катеринчук.

Голова ОДА Ігор Палиця заявив, що деякі особи закликають членів виборчих комісій не приходити на дільниці в день голосування, аби зірвати вибори. За його словами, такі дії — антидержавницькі, за які чекають відповідні жорсткі покарання. Він звернувся до всіх одеситів із закликом прийти на виборчі дільниці. Тому що потрібно обрати легітимного президента, перестати займатися брудними сварками і почати займатися економікою.

Ігор Палиця зазначив: «Ситуація в області спокійна і стабільна, люди потроху розуміють, чому відбулася трагедія». Щодо провокаторів, які виступають на демонстраціях з символікою іноземних держав, нагадав: «Є в Російській Федерації дуже хороший закон, який прийняли там на, я так розумію, ну, не прохання, а бачення Володимира Володимировича Путіна, про те, що не мають права носити на демонстраціях або в громадських місцях прапорів інших держав».

На думку голови ОДА, Куликове поле має стати місцем примирення. Для прикладу він провів аналогію з площею Згоди в Парижі, яка раніше називалася площею Французької революції. На ній проводилися страти революціонерів у період про-тестних виступів громадян. «У підсумку ця площа стала символом примирення для французької нації», — зазначив він. Ігор Палиця виступив з ініціативою встановити на Куликовому полі стелу дружби і висловив готовність особисто оплатити такий проект. «Я буду виходити з цією ініціативою до громадськості, і нехай люди приймають рішення», — наголосив посадовець.

Прокоментував Ігор Палиця і кадрові питання. Зокрема, він повідомив, що Наталія Штербуль не повернеться на посаду начальника управління охорони культурної спадщини. Минулого тижня голова ОДА зібрав представників громадськості та саму Штербуль і вислухав думку кожного. «Мені її (Штербуль — Прим. Авт.) відповіді не сподобалися», — сказав він.

Також Ігор Петрович наголосив, що на посаду прокурора області саме він рекомендував Миколу Стоянова. І додав, що особисто нестиме відповідальність за це призначення. «Його називали «вовкодавом» за те, що він не піде на порушення. Хтось злякався, що доведеться відповідати за вчинки», — так сформулював свою особисту думку щодо акцій протесту громадськості проти призначення Стоянова.

У свою чергу Микола Стоянов відхрестився від «врадіївських звинувачень». «Під час тих подій я уже два роки як там не працював», — зазначив він. А ще запевнив, що не причетний до закриття справи проти Ігора Маркова. «Справу розглядав особисто Пшонка. Коли вона надійшла до Миколаєва, то за рік Ігор Марков так і не був допитаний», — зауважив прокурор. Микола Стоянов до цього додав, що він особисто відкритий до діалогу і готовий у будь-який час відповісти на всі питання.

Серед іншого і така новина: доступ до Будинку профспілок буде перекритий і відбуватиметься в пропускному режимі. Будівлю огородять, закриють вікна. Про це повідомив Іван Катеринчук. За його словами, це буде зроблено тому, що відповідно до судового рішення приміщення профспілок отримало статус речового доказу.

Інна ЯКИМЕНКО.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net