Переглядів: 6691

Задля посмішки дитини

Малечі — найкраще! 1 червня у сквері Гамова з розмахом відзначатимуть День захисту дітей. Тут пройде перший Фестиваль лялькових театрів під оригінальною назвою — «Smileland».

Організатори дитячого свята вирішили здивувати: територію скверу Гамова збираються перетворити на «сонячну країну посмішок». Тут планується побудувати два символічні міста — Містечко казкових героїв і Мотузкове містечко хоробрих жителів. Чарівне місце з персонажами казок з’явиться завдяки партнеру фестивалю — «Шоу Центр Одеса». Гості свята за декілька хвилин за допомогою досвідчених костюмерів і візажистів зможуть перевтілитися в свого улюбленого героя з книг або мультиків та сфотографуватися на пам’ять. Місто з канатами і мотузковим парком, різними лабіринтами і головоломками для справжніх рейнджерів вибудує команда ROYAL RANGERS Одеса. А ще в програмі різноманітні конкурси, змагання і майстер-класи. На свято запрошені діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, інтернатів і притулків Одещини. Зокрема з Миколаївки (Ширяївський район), Роздільної, Кодими, Троїцького, Затишшя, Тарутиного, Суворового, Ананьєва, Балти, Жовтня, Лиманського, Кілії та інших. Очікується, що прибудуть близько трьох тисяч дітлахів.

Щоб свято відбулося, як заплановано, і сподобалося та запам’яталося дітям, дорослі мають добре постаратися. І не лише організатори, а й батьки та гості «Смайленду». Найпростіше, чим можна допомогти, — долучитися до комплектування подарунків. Асортимент невигадливий: уже від сьогодні можна нести надувні кульки, кольорові олівці, кольоровий папір, фломастери, фарби, різнокольорові стрічки, дитячі книги, сувеніри для конкурсів, м’які іграшки. За день до початку свята було б доречно підготувати для малечі солодощі: печиво, цукерки, тістечка, чай, варення. Волонтери чекають на дарунки за адресою: сквер Гамова, 3.

«Акція благодійна — всі діти отримають сюрпризи від небайдужих. Тому кожен може принести свій подарунок та вручити дитині. І, звичайно, ще одна мета — прищепити дітям любов до мистецтва, в тому числі і ляльковому театру», — зазначив віце-президент фестивалю Денис Сердиченко.

Свою згоду на участь уже дали сім лялькових театрів Одещини. Фестиваль не комерційний, він сприятиме обміну практичним досвідом у сфері театрального мистецтва і комунікації. Саме тому за день до свята (31 травня о 14.00) керівникам театрів та студій прочитають спеціальні лекції. «Семінар буде присвячений сценарній підготовці, він розкриє також секрети виготовлення ляльок і роботи з ними. Слухачі дізнаються, як змайструвати декорації до вистави та навчаться робити справжній вертеп», — уточнив лектор семінару, керівник Одеського культурного центру Михайло Журавель.

В Одесі подібний фестиваль лялькових театрів проходитиме вперше. Він сприятиме не лише популяризації театрального мистецтва, а й порозумінню між представниками різних культур і народів, яких у нашому місті чимало. Безпеку дітям і гостям свята забезпечать міліція та волонтери.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net