Переглядів: 850

Петро ПОРОШЕНКО: «Не можна допустити, щоб події 2 травня використовувалися у політичній боротьбі»

У середу, 21 травня, в Одесі відбулася спільна прес-конференція Петра Порошенка, Віталія Кличка та Едуарда Гурвіца.

За словами Петра Порошенка, до Одеси зараз прикута величезна увага, і головне завдання, на яке повинні бути спрямовані всі зусилля, – повернути мир, спокій і стабільність у місто. Політик повідомив, що міжнародна слідча комісія, яка була сформована в Раді Європи для розслідування подій на Майдані, також займеться розслідуванням трагічних подій, що сталися 2 травня біля торгового центру «Афіна» і в Будинку профспілок. «Ми домовилися про те, що нам будуть надані кращі токсикологи, кращі міжнародні слідчі», – зазначив він. При цьому результати розслідування будуть публічно представлені, зокрема в Донецькій і Луганській областях, де трагедію намагалися використовувати для розхитування ситуації.

«Зараз в жодному разі не можна допустити, щоб події 2 травня використовувалися в політичній боротьбі, щоб як напад або захист видавалися якісь версії. Я вважаю, що це – наруга над пам'яттю тих, хто загинув», – заявив Петро Порошенко.

Віталій Кличко впевнений, що зараз Україна переживає історичний момент. У країни є можливість у найкоротші терміни стабілізувати ситуацію. Для цього, на думку політика, необхідно якомога швидше обрати легітимну владу. «Особисті амбіції політиків дуже часто стоять над здоровим глуздом, над інтересами країни. Але я закликаю всіх відкинути особисті амбіції! Сьогодні стоїть питання цілісності України, чи буде стабілізовано ситуацію», – заявив лідер «УДАРу».

«Хочу застерегти політиків, які налаштовані на зрив виборів у східних регіонах. Ми так довго боролися, щоб політика була чесною, щоб були чіткі, зрозумілі і прозорі правила. Але, на превеликий жаль, ми знову стикаємося з «чорнухою» і замовними матеріалами, з провокаціями, спрямованими на дестабілізацію в країні. «Чорнухою» і провокаціями нашу країну відкидають назад!» – резюмував Віталій Кличко.

На думку Едуарда Гурвіца, як повідомляє його прес-служба, саме узурпація влади однією політичною силою, позбавлення людей елементарних свобод та корупція призвели до того, що народ повстав.

«На жаль, натомість ми отримали, практично, те ж саме. Ми отримали країну, якою керує одна політична сила, в якій знову квотний принцип розподілу посад і один з кандидатів намагається керувати всією цією системою, створеною не тільки з державної влади, але й з різних пройдисвітів і зрадників. Це дуже небезпечно для країни. І для того, щоб поставити країну на нормальні рейки, треба зробити все можливе, щоб 25 травня був обраний новий президент, який поведе країну нормальним шляхом!» – впевнений Едуард Гурвіц.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net