Переглядів: 800

Ляшко або олігархи?

25 травня громадяни України обиратимуть собі нового президента. Минулий — тиран Янукович — втік від народного гніву з країни, бо перемогла Революція. Але чи є ця перемога остаточною, якщо президентські вибори виграє представник олігархії — такий самий, як Янукович?.. Звісно, ні. Тоді, за що ми боролися?

Сьогодні в державі надскладна ситуація. Іде війна. Вороги окупували Крим, диверсанти «розхитують» ситуацію на сході, подекуди вбиваючи людей тільки за те, що вони розмовляють україн-ською мовою, суто заради свого садистського задоволення... Чи зможе олігархат захистити Україну?.. Відповідь очевидна — ні! Бо для них політика — це філіал своїх бізнес-імперій. Вони на ній лише наживаються. І коли Кремль запропонує допомогу їм та їхньому бізнесу взамін на здачу сходу і півдня — вони радо погодяться. Для них гроші дорожчі за Батьківщину і співвітчизників.

А Революція Гідності переможе тільки тоді, коли цінності Майдану стануть реальністю. Чи виконають це представники олігархії? Ніколи! Це політики вчорашнього дня, які вже були при владі і наживали мільярди, витягуючи гроші з кишені кожної української родини. Їхні статки — це все за рахунок втрачених робочих місць для молоді, жалюгідних зарплат, пенсій і стипендій, розбитих доріг, закритих шкіл та лікарень і т. д. Якщо прокремлівські диверсанти — це зовнішні окупанти, то олігархи виконують функцію ворогів внутрішніх. Вони забрали у нашої країни — у кожного з нас — майже все. І сьогодні хочуть відібрати майбутнє.

Для чого ж тоді обирати олігархів?.. «А нема за кого голосувати!» — почув від однієї знайомої... Є! У країні мільйони достойних людей, які боролися за звільнення України від тирана Януковича і сьогодні продовжують боротьбу вже проти окупантів. І серед них — єдиний, хто за нашої підтримки зможе перемогти на президентських виборах, — це Олег Ляшко. Я, студент третього курсу, на власні очі бачив, як він згуртовував людей на Майдані. Як він особисто брав участь у боях на Грушевського, в урядовому кварталі, в обороні Майдану. Він нічого не боїться. З таких людей можна цвяхи кувати.

...Коли диверсанти і сепаратисти почали «кошмарити» ситуацію в моєму рідному Маріуполі, я не зміг не поїхати туди. Яке ж було моє здивування, коли і там, на війні, я побачив... Ляшка. Й одразу записався у батальйон «Україна», яким Ляшко керує особисто. Він — справжній боєць. Ляшко здатен визволити Україну від окупантів, повернути Крим і врегулювати ситуацію на сході і півдні. Ляшко зможе навести порядок в Україні і забезпечити кожному українцю роботу, нормальну зарплату і гідне життя. Бо він — така сама людина, як і ми з вами. І болить йому те ж саме...

В інших людей доброї волі шансу потрапити у другий тур нема. А у Ляшка рейтинг зростає щодня. Ми бачимо, що йому вірять. Бо він щирий і справжній.

Для перемоги йому потрібне лише одне — наша підтримка. А кого нам ще підтримувати? Нікого. Бо голос за олігарха — це голос за нового Януковича. А голос за Ляшка — це голос за народного президента.

Слава Україні!

Дмитро ШЕВЧУК.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net