Переглядів: 863

Вже й в Одесі вибухають гранати

О четвертій годині ранку п’ятниці на блок-посту, облаштованому на 7-у км Овідіопольської дороги, прогримів вибух. Семеро осіб, у тому числі один працівник міліції, отримали поранення.

За попередньою версією, вибухнула бойова граната, осколки якої й пошкодили руки-ноги активістів, які на той момент грілися біля вогнища. Чотирьох постраждалих довелося ушпиталити.

Інформація про інцидент досить суперечлива, а відтак не робитимемо припущень, щоб не нагнітати ситуацію, а дочекаємося офіційних даних спеціальної слідчо-оперативної групи, яка встановлює обставини події.

На жаль, прогнози щодо подальшого розвитку подій не втішні. Так, учора, під час відвідин Дніпропетровської області секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій заявив, що 1 і 9 травня у південних та східних областях України — Одеській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській тощо — можливі масові провокації.

Секретар РНБО не виключає і вірогідності вторгнення російських військ на територію нашої держави.

Можливість провокацій з боку Росії в Україні саме на травневі свята припускають чимало по-літиків, політологів та громадських активістів.

Про те, що провокації готуються і готуються серйозно, свідчить і той факт, що Служба безпеки України викрила та припинила злочинну діяльність екстремістсько-терористичної групи, так званої «Бригади оперативного реагування», завданням якої було 9 травня знущатися над ветеранами, а провину перекласти не проукраїнські сили.

Як зазначається у повідомленні прес-центру СБУ, ця група почала діяти на Одещині у квітні.

«Лідер «БОР», 35-річний мешканець Одеси, який тривалий час проживав у АР Крим, розробив та розмістив у мережі Інтернет посібник «План перехвата власти» з конкретними рекомендаціями збройного спротиву чинній владі.

СБУ з’ясувала, що учасники цього екстремістського угруповання фактично діяли на замовлення одного з російських телеканалів,

отримуючи матеріальну винагороду за кожну акцію — створення необхідної російським телевізійникам «картинки».

Учасники групи розповсюджували агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, здійснювали різного роду провокаційні акції та екстремістські дії, надавали методичні рекомендації щодо виготовлення так званих «коктейлів Молотова». Крім цього вони залякували громадян, які підтримували діяльність «Євромайдану», підпалювали офісні приміщення, приватні будинки, квартири, автівки, магазини...

Встановлено, що зловмисники планували влаштувати в Одесі провокації на 9 травня. Вони збиралися, за їхніми словами, «ци-нічно тероризувати» ветеранів, у подальшому звинувативши у насильницьких діях проукраїнські сили.

25 квітня співробітники СБУ за-тримали п’ятьох учасників цієї злочинної групи під час спроби підпалу «коктейлями Молотова» офісу одного з відділень ПАТ «ПриватБанк».

Під час огляду автомобіля за-триманих вилучено вогнепальну зброю з набоями, залишки запальної суміші та засоби відеозйомки, на які зловмисники фіксували свої протиправні дії», — йдеться у повідомленні.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net