Переглядів: 1416

Про справедливість, або Роздуми на тему «Як жити людям на Землі»

Людей завжди цікавили питання: «Як правильно жити на Землі? За якими правилами? Жити по-братерськи, ділитися один з одним чи жити за принципом «кожен за себе»?»

Останнім часом багато людей ходять до церкви, моляться Богу. Чи знають вони, що одна з основних істин, записаних у Біблії, це те, що всі люди на Землі — брати і сестри, що всі ми — діти Адама і Єви? А якщо це так, то й жити на Землі ми повинні по-братерськи. А саме: все те, що створила Природа, Бог — земля та її надра, повинно ділитися на всіх мешканців Землі.

Подивімося тепер, як люди ділять поміж собою землю. Вся територія, на якій проживають земляни (без Антарктиди), складає 136 мільйонів квадратних кілометрів, або 13,6 мільярда гектарів. Населення Землі становить приблизно 7 мільярдів осіб. Отже, на одного мешканця планети припадає в середньому 2 гектари землі. Це в середньому. В Західній Європі на одного мешканця припадає всього по 1 гектару, а в Німеччині ще менше — по півгектара. В Азії — по одному гектару на людину, в Китаї — по 0,8 гектара, в Японії — взагалі по 0,3 гектара. В Україні на території 60 мільйонів гектарів проживає майже 46 мільйонів осіб: це по 1,3 гектара на людину — менше, ніж у серед-ньому у світі.

Тим часом у Російській Федерації на території 1740 мільйонів гектарів проживають 132 мільйони мешканців: це по 13 гектарів на кожного — в 10 разів більше, ніж на кожного громадянина України, і в 6,5 раза більше, ніж у середньому на кожного мешканця Землі. Російська імперія загарбала собі стільки земель, що іншим землянам скоро вже не буде де жити. Але їм і цього мало. Вони хочуть ще трохи відібрати земель у своїх сусідів. Живуть, як той Попандопуло з кінофільму «Весілля в Малинівці» — «Це все мені, і це мені, це ще раз мені». Маючи величезну територію — майже 13 відсотків заселеної території Землі, або восьму частину світу, а населення менше двох відсотків населення Землі, Російська імперія намагається захопити ще більше території у своє володіння. А де ж жити іншим людям на Землі? Виходить, що Російська імперія своїми загарбницькими діями позбавляє інші народи не просто території, а позбавляє права на нормальне життя. Ось така арифметика.

Що ж тепер робити?

По-перше, бути стійкими. Не піддаватися на провокації Російської імперії.

По-друге, не купувати ніякі товари, з продажу яких Російська імперія має прибуток.

По-третє, хочеш миру — готуйся до війни! Об’єднуймося, йдімо у військкомати, готуймося дати відсіч російським агресорам.

І, дасть Бог, прийде час, коли розвалиться Російська імперія. Восторжествує справедливість. Настане мир у всьому світі, і люди всієї Землі будуть жити по-братерськи — у мирі і злагоді.

Дай Боже, щоб так було. Слава Богу! Слава Україні! Героям слава!

Олександр НОСЕНКО,
фізик.
м. Одеса.
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net