Переглядів: 822

Сюрреалістичні зваби

Туристичні рейтинги The Lonely Planet, Globe Spotsi Trip Advisor назвали Україну серед топ-10 найпопулярніших напрямів для подорожей у 2013 році. Після «Євро-2012» Україна в сенсі туристичних перспектив перетворилася з аутсайдера на країну, яку «треба обов’язково побачити», повідомляє PRnewswire.

Найуспішніше у світі видання про туризм Lonely Planet розповідає про Україну так. По-перше, Львів — місто, де розташована велика кількість об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, — став номером два у списку «Вихідні у Європі». Чорнобильський реактор №4 — місце найбільшої ядерної катастрофи — був названий восьмим у списку «Найпохмуріші споруди світу». Сольові ж тунелі Солотвина потрапили в десятку «Найбільш солоних пам’яток світу».

Відомий туристичний сайт Trip Advisor оголосив свій «Вибір року», назвавши Київ найкращим містом на підйомі з-поміж міст Старого Світу. Українська столиця здобула третє місце в десятці світового рейтингу. «Переживши Монгольську імперію, Другу світову війну, Чорнобиль і радянську владу, Київ є гордою столицею України», — так описує місто Trip Advisor.

The Globe Spots долучив Україну до свого списку «Найкращі країни-2013». За версією цього видання, Україна посіла восьме місце в десятці найкращих. «Україна — це сюрреалістичне поєднання «відривайся-до-упаду»-вечірок у космополітичних містах кримського узбережжя і місць, відвідавши які, ви зможете закластися, що побували в СРСР», — зма­льовує Україну The Globe Spots.

У свою чергу журнал National Geographic (офіційне видання Національного географічного товариства, засноване в жовтні 1888 року, яке виходить різними мовами і спеціалізується на статтях про географію, природу, історію, науку і культуру) зачислив Кримський півострів до топ-20 місць на планеті, які варто обов’язково відвідати в 2013 році.

Як зазначає це видання, Крим — улюблене місце відпочинку російських царів та радянських вождів, це місце з багатою історією, культурою і унікальною природою. «Кримський півострів, з його чуттєво зігнутим Чорноморським узбережжям, — рай класу французької Рив’єри, але значно дешевше. 300 днів у році тут тепло і сонячно», — зазначають автори рейтингу і рекомендують відвідати півострів з травня по жовтень. Потенційним мандрівникам журнал радить відвідати колись секретну базу підводних човнів у Балаклаві, побувати в знаменитих кримських грязелікарнях і Лівадійському палаці.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net