Переглядів: 1022

Зробімо це сьогодні!

Звернення  до  однодумців

Українська школа. Українська церква. Український театр. Український вільний  і український народний університети. Українські патріотичні партії. Український клуб, Український центр, Український дім. Українські товариства: козацьке, лікарське, «Просвіта». А також багато інших товариств, організацій та об’єднань роблять чимало задля того, щоб українство і українці, розвиваючись і зберігаючи власну ідентичність,  робили життя нашого міста, краю, світу багатшим і розмаїтішим.

Особливе місце у цій спільній справі належить українській газеті, бо маючи свою місію тут, вона допомагає всім іншим довести до широкого загалу вістку про їх існування і діяльність, знайти поповнення їхніх лав, забезпечити широке обговорення наболілих проблем серед однодумців і небайдужих.

Та сьогодні допомога потрібна саме їй — єдиній українській обласній газеті Одещини «Чорноморські новини». Слава Богу, в нас, у Батьківщині українців, періодичним виданням для росіян, євреїв, поляків, німців, болгар, інших можна розраховувати не лише на державну підтримку української держави, а й із держав інших: Росїї, Ізраїлю, Польщі, Німеччини тощо. І це чудово, й за всіх них ми раді. Незрозуміло інше: чому  обділеними увагою залишаються у себе вдома українські видання?

Тож звертаємося за підтримкою до українських громадських організацій, об’єднань, товариств, партій  і до українських громадян: підтримаймо газету «Чорноморські новини». І найпростіше це зробити — передплатити її! Для себе, для батьків, для дітей, для друзів, для добрих знайомих або сусідів чи родичів, для рідної школи, для найближчої бібліотеки, для свого офісу… Це й буде найкращою вашою участю в оголошеній до столітнього ювілею газети п’ятирічці «Чорноморських новин». Наперекір тим,  кому газета з незалежною позицією стала невгодна.

Зробімо це вже сьогодні! Адже до завершення передплати залишаються лічені дні. Нагадуємо, що найпростіше передплатити «Чорноморку» в будь-яку точку області на поштамті (вікна 25, 26), але зробити це, звісно, можна у кожному відділенні зв’язку чи в листоноші. І хай це стане першим кроком у реалізації нашого девізу:

«ЧОРНОМОРСЬКІ НОВИНИ» — ДО КОЖНОЇ РОДИНИ!»

Спілка читачів «Чорноморських новин».
Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net