Переглядів: 1200

«Хвала тобі, співуча Україно!»

Під такою назвою 23 вересня в рамках благодійної культурно-просвітницької акції «Золота осінь миру-2012» відбувся концерт, який організували активісти Одеської обласної Ради миру.

Автор програми і ведуча заслужений працівник культури України Анна Розен провела присутніх у чарівний світ українськорї пісні й музики, розповіла про сторінки життя і творчості славетних українських композиторів і виконавців Дмитра Бортнянського, Степана Гулака-Артемовського, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Лисенка та багатьох інших.

Саме виконанням увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка розпочався цей чарівний вечір. Одеський фортеп’янний дует у складі заслужених діячів мистецтв АР Крим Ольги і Юрія Щербакових був високо оцінений глядачами. Арію Остапа з цієї ж опери натхненно виконав соліст Одеської філармонії Роман Пономаренко. Море оплесків заслужив наймолодший учасник програми, учень 9-го класу музичної школи ім. П. С. Столярського, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Микола Дребот, який виконав дві українські пісні. Безумовно, що у цього талановитого хлопця велике майбутнє у мистецтві. Органічно вписалася в програму молода поетеса Євгенія Заславська, яка запам’яталася своїми ліричними віршами «Ви знаєте, як пахнуть чорнобривці?» та короткими новелами на етичні теми.

Давній друг обласної Ради миру, народний артист України, професор музичної академії ім. А. В. Нежданової Анатолій Дуда делегував для участі в концерті свого талановитого учня Івана Одарченка, у виконанні якого прозвучали українські народні пісні «Стоїть гора висока» та «Діброва зелена».

Безумовно, прикрасою цього святкового вечора був виступ заслуженої артистки України, професора Одеської музакадемії Олени Стаховської — «одеського соловейка». «Якби я вміла малювать» і «Солов’їний романс» у її виконанні зачарували слухачів.

По закінченні концерту голова обласної Ради миру, Герой України Володимир Філіпчук тепло подякував і виконавцям, і глядачам, які разом приєдналися до прекрасного.

Заступник голови Ради миру, заслужений працівник культури України Тамара Сазонова запросила жителів і гостей Одеси на всі наступні концертні програми, які розпочалися в Міжнародний день миру 21 вересня і триватимуть до 21 жовтня.

Володимир ПАВЛІЧЕНКО,
член президії Одеської обласної Ради миру.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net