Ціна суспільної довіри
Президент Німеччини Крістіан Вульф подав у відставку. Причина — скандал, спричинений через кредит на 500 тисяч євро, який на будівництво будинку політик взяв у 2008 році під малі відсотки у дружини відомого бізнесмена Егона Гіркенса.
Розмір річної відсоткової ставки по кредиту, який взяв Крістіан Вульф, становив 4% замість 5%, які переважно пропонували німецькі комерційні банки.
Заява про відставку, повідомило Associated Press, з’явилася кілька днів по тому, як німецькі прокурори передали до федерального парламенту країни офіційне прохання про позбавлення президента недоторканності, щоб далі розслідувати скандал.
Слід зазначити, що президентську посаду Крістіан Вульф обіймав менше двох років. На виборах його підтримувала канцлер Ангела Меркель. Наступного президента федеральні збори повинні обрати через 30 днів.
Нагадаємо, Німеччина є парламентською республікою, тому президент має обмежені функції. Керує країною канцлер.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель зі свого боку заявила, що глибоко шкодує про відставку президента. За її словами, Крістіан Вульф ставив інтереси країни вище власних.
Зважаючи на скандал у Німеччині, спричинений, як на наші українські реалії, сміхотворним одним відсотком на будівництво дому за 500 тисяч євро, «Українська правда» нагадує, що влітку 2011-го один з київських архітекторів оцінив вартість будинку президента Віктора Януковича в «Межигір’ї», продемонстрованого тоді журналістам, в 10 мільйонів доларів.

Передплата
Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!
дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 50 грн.
- на 3 місяці — 150 грн.
- на 6 місяців — 300 грн.
- на 12 місяців — 600 грн.
- Iндекс — 61119
суботній випуск (з програмою ТБ):
- на 1 місяць — 40 грн.
- на 3 місяці — 120 грн.
- на 6 місяців — 240 грн.
- на 12 місяців — 480 грн.
- Iндекс — 40378
Оголошення
Написання, редагування, переклад
Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:
- літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
- високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
- написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:
099-277-17-28, 050-55-44-206