Переглядів: 1006

Львів запрошує закоханих

Львів — місто кохання з багатовіковою історією. Відчути цю романтичну атмосферу, прогулятися вуличками міста, де кожен будинок приховує свої таємниці та історії кохання, та ще й задарма зможуть переможці конкурсу для закоханих «Вікенд у Львові», який тільки-но стартував.

Відділ промоції міста Лева разом з туристичними агенціями «Кий Авіа Вест» і «Дана-К», готелем «Дністер» та «Кумпель-груп» вирішили зробити свято закоханих у Львові найочікуванішим та справді незабутнім. Задля цього був оголошений конкурс на кращу романтичну історію кохання, переможці якого отримають «Вікенд у Львові» — вихідні, сповнені романтичних вражень, пригод та подій.

Взяти участь у конкурсі можуть усі закохані, старше 18 років, які не проживають у Львові чи Львівській області. Бажаючим провести дивовижний вікенд у цьому місті необхідно до 9 лютого на скриньку promo@city-adm.lviv.ua надіслати свою романтичну історію кохання разом з фотографією. «Це можуть бути як історії знайомства, так і справжні історії кохання, які пройшли вже через літа, — пояснює умови конкурсу начальник відділу промоції міста Галина Малець. — Так що ми запрошуємо до участі у конкурсі і молоді пари, і старших людей, які вже давно перебувають у шлюбі, але їхні історії сповнені справж­нього кохання».

Компетентне журі обере кращу історію кохання і 9 лютого оголосить пару — переможця конкурсу, якій і дістанеться так званий «тур вихідного дня», запланований на 18 та 19 лютого, незабутній вікенд у найромантичнішому місті України — Львові.

Закохані матимуть можливість зупинитися у готелі «Дністер», найгостиннішому готелі Львова. На пару чекає романтична вечеря у найкращому ресторані міста «Дарвін», а ще вони зможуть посмакувати львівською кавою зі штрудлем у кав’ярні «Штрудель-Хаус» і дізнатися про секрети старовинної випічки цієї смакоти. Головною атракцією буде маршрут закоханих, спеціально розроблений для пари-переможця.

«Таких історій кохання, які має Львів, не має жодне інше європейське місто. І це все документально засвідчено. Тут відбувалися і справжні військові дії заради кохання, нарівні з Троєю та Єленою, і трагедії, як в Ромео і Джульєтти. І якщо Верона може з цього користати, то чому Львову не взяти те, що йому по праву належить?» — риторично запитує знавець львівських історій кохання, історик, краєзнавець, екскурсовод Ілько Лемко.

До речі, кожен з організаторів акції приготував для усіх учасників конкурсу спеціальні сюрпризи. Так, готель «Дністер» усім закоханим конкурсантам запропонує знижки до 50% на деякі номери, а туристичні фірми — спеціальні екскурсії найбільш романтичними містами Львівщини, серед яких і відвідини Самбора, де зберігаються мощі св. Валентина.

Деталі про конкурс на сайті www.lviv.travel (http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/nulllviv/%7E1961/konkurs-vikend-u-lvovi-dlya-zakohanih)

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net