Переглядів: 1191

Це справа кожного з нас

Шановний Іване Володимировичу!
Вітаю і поздоровляю вас і всіх співробітників редакції «Чорноморських новин» з Новим 2012 роком і Різдвом Христовим!

На жаль, протягом останніх майже двох років ви особисто і всі співробітники редакції нашої славної і практично єдиної обласної української газети працюєте в надзвичайно тяжких умовах, що є результатом тиску з боку деяких недолугих представників місцевої влади, яка спочатку позбавила газету державної фінансової підтримки, а зараз намагається виселити редакцію з приміщення, де вона працює впродовж десятиліть. Більше того, деякі представники цієї влади чинять всілякі перепони розповсюдженню газети серед читачів і навіть «не пускають» її в державні установи.

Надзвичайно прикро, що такі недостойні дії чинить влада, яка, проте, позиціонує себе як «українська». Але сподіваюсь, що свідоме українство Одеси й Одеської області пригадає цій владі її недостойну поведінку на наступних виборах.

Незважаючи на всі труднощі і нелегкі випробування, завдяки звитяжній і самовідданій праці маленького колективу редакції наша «Чорноморка» продовжує виходити і радувати нас цікавими, змістовними, глибокими аналітичними і патріотичними публікаціями з різноманітних сфер буття нашого народу і розвитку нашої держави. В умовах, коли значна частина одеського українства зневірилась, а численні національно-демократичні партії послабили свою активність, ваша (наша) газета виконує велику місію об’єднання усіх здорових державницьких українських сил і простих українських громадян, вселяючи в них надію і віру в себе і своє майбутнє.

Користуючись нагодою, хотів би звернутися до всіх читачів газети, по-перше, сприяти її розповсюдженню, по-друге, надавати їй посильну матеріальну підтримку і, по-третє, писати в газету про все наболіле, про всі проблеми, які ви бачите навколо себе. Якщо ми втратимо нашу газету, то в цьому буде вина кожного з нас. У єдності — наша сила. І головне — не бійтеся деяких зухвалих представників місцевої влади. Ми їх обрали і найняли для того, щоб вони служили нам, а не навпаки. Якщо вони не будуть нам служити, то ми їх поміняємо. Один з відомих місцевих можновладців нещодавно отримав «по заслугах» від Президента України Віктора Януковича. Впевнений, що незабаром черга дійде і до інших.

Вітаючи колектив редакції «Чорноморки» з Новим 2012 роком і Різдвом Христовим, бажаю усім міцного здоров’я, творчого натхнення і наснаги в подоланні всіх труднощів та загроз самому існуванню газети, нових успіхів і перемог у вашому високому служінні Україні. Одеське українство ніколи не забуде вашої звитяжної праці заради збереження нашої єдиної української газети.
З глибокою повагою і найкращими побажаннями,

Олексій ВОЛОВИЧ,

директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України
в м. Одесі.

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net