Переглядів: 4914

Випробування загартовують

Шановні наші друзі-читачі!
Повірте, хто найбільше зацікавлений, аби «Чорноморка» коштувала якнайдешевше, — то сама редакція. Ми дуже хотіли б, щоб кожен, без особливих втрат для його бюджету, міг передплатити нашу газету на весь наступний рік. І щоб коло читачів «Чорноморських новин» ставало дедалі ширшим.
Утім знаємо й про те, які нині в людей статки. Більшості з їхніх заробітків чи пенсій вистачає хіба що на їжу, ліки та квартплату, а хтось і взагалі змушений обмежувати себе в найнеобхіднішому. На жаль, такі реалії. І що завтра настане «цвєтущая жізнь» — теж годі сподіватися. Все ж бо влада робить навиворіт: купка багатіїв з кожним днем іще більше багатіє (нині ці товстосуми здатні всіх нас разом з бебехами купити), а «пересічного» українця уже так обсікли-обтесали, що він — хто молодший — думає, як би куди у світи на заробітки вибратися, кому 40 — 50 — як би до пенсії дотягнути, а ті, хто удостоївся тої державної подачки, — як на неї відміряного віку дожити. Тим часом Микола Янович обіцяє собі й обіцяє: не всі, каже, реформи запустили, а як запустимо — Європу переженемо. Тільки знову ж таки: на кого запрацюють ті реформи? На простий люд, а чи, як досі, на вітчизняних олігархів?

Та не про них ця розмова, бо їм і до української справи, а тим більше до української газети діла нема — у них свій клопіт. А у нас — свій. Знаємо, що передплатна ціна на «Чорноморські новини» висока, особливо, якщо порівнювати її з тими газетами, які отримують багатомільйонні дотації з бюджету або від «добрих дядечків», котрі перетворюють видання на кишенькові рупори у своїх чорних війнах за мізки виборців, за доступ до державних крісел і ресурсів. Для нашої ж «Чорноморки», яка, попри всі труднощі, намагається доносити до читача об’єктивну і різнобічну інформацію, котрої не знайдеш у тотальній більшості одеських ЗМІ, дуже важливим джерелом надходжень є, власне, кошти від передплати (бо, як знаєте, вже й у роздрібну мережу «Горпреси» нас не пускають). Так, 180 гривень — сума чимала. Але цих грошей (а з них частина залишається поштовикам за доставку газети) заледве вистачатиме на оплату поліграфічних послуг та податків, та й то за умови, якщо «реформи» не спричинять і їхнього здорожчання.


Звісно, перекладати весь фінансовий тягар щодо збереження «Чорноморських новин» на плечі лише читачів наш колектив не має ні найменшого наміру. Повірте, ті, хто залишився у цей час в газеті і з газетою, пішли на великі пожертви і самопожертви (і це не гучні слова).


Ми продовжуємо пошук рекламодавців та меценатів, і щиро дякуємо всім тим, хто в такий спосіб підтримує єдину обласну українську газету Одещини. Ми шукаємо й інші можливості для фінансового виживання, певна річ, такі, які дозволять зберегти саме українську газету (і за формою, і за змістом). Але для нас дуже важливо, щоб кожен з вас, наші шановні читачі, залишився з нами, своєю передплатою сказавши тим, хто марить про знищення «Чорноморки»: «Не дочекаєтеся!»


Як ви знаєте, у 2012-у нашій газеті — найстарішій в Одеській області й одній з найстаріших в Україні — сповниться 95 (!) років. Вона виходила і в часи царату, і в умовах комуністичного терору, її не зламали революційні буревії та полум’я війни, репресії, ув’язнення, відверті і потаємні спроби знищення різними владами у різні періоди історії й аж до нинішніх днів...
Як сказав колись філософ, усе, що нас не вбиває, — робить нас сильнішими. Отак і «Чорноморка», загартована випробуваннями, гартується і далі. І вистоїть! І ви, дорогі друзі-читачі, сподіваємося, будете й надалі з «Чорноморськими новинами» заодне! Будьмо разом!

Чорноморські новини

Передплата

Найкраща підтримка — ПЕРЕДПЛАТА!

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 50 грн.
 • на 3 місяці — 150 грн.
 • на 6 місяців — 300 грн.
 • на 12 місяців — 600 грн.
 • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

 • на 1 місяць — 40 грн.
 • на 3 місяці — 120 грн.
 • на 6 місяців — 240 грн.
 • на 12 місяців — 480 грн.
 • Iндекс — 40378

Оголошення

Написання, редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

 • літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів;
 • високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки;
 • написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.

Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

099-277-17-28, 050-55-44-206

 
Адреса редакції
65008, місто Одеса-8,
пл. Бориса Дерев’янка, 1,
офіс 602 (6-й поверх).
Контактна інформація
Моб. тел.: 050-55-44-206
Вайбер: 068-217-17-55
E-mail: chornomorski_novyny@ukr.net